План-графік проведення курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 2017 рік

План-графік проведення курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 2017 рік

Форма навчання – очна (денна)

 

 

січень

16.01 – 27.01

11 груп

– Директори ЗОШ, які викладають предмети природничо- математичного циклу

 

– Музичні керівники та хореографи ДНЗ

 

– Вихователі ДНЗ ( спеціалісти, ІІ категорія) – 2 групи

 

– Вихователі ГПД

 

– Учителі  української  мови  та  літератури  (І,  вища  категорії)

 

– Учителі історії та суспільних дисциплін

 

– Учителі математики та інформатики 

 

– Учителі географії, біології та природознавства

 

– Учителі фізичної культури, предмета «Захист Вітчизни» та керівники гуртків спортивно-туристичного напряму

 

– Шкільні бібліотекарі

 

 

лютий

06.02 – 17.02

11 груп

– Заступники  директорів  ЗОШ  з  навчально-виховної роботи, які викладають предмети суспільно-гуманітарного циклу

 

– Завідувачі та вихователі-методисти ДНЗ

 

– Інструктори з фізичної культури ДНЗ

 

– Учителі початкових класів (І, вища категорії)

 

– Учителі української мови та літератури, російської мови та зарубіжної літератури, художньої культури

 

– Учителі англійської мови (І, вища категорії)

 

– Учителі математики

 

– Учителі хімії, біології та основ здоров‘я

 

– Учителі  музичного,  образотворчого  мистецтв   та художньої культури

 

– Практичні  психологи,  соціальні  педагоги  та  учителі психології  ЗОШ, ПТНЗ, ПНЗ, МНВК

 

– Заступники директорів ЗОШ з виховної роботи

27.02 – 03.03

– Керівники, заступники керівників та відповідальні особи з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності установ, закладів освіти

 

– Практичні психологи та соціальні педагоги ЗОШ, ПТНЗ з впровадження профілактичної програми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція»

 

– Курси за програмою Intel ® «Навчання для майбутнього»

27.02 – 04.03

– Учителі, які організовують дистанційне навчання учнів у загальноосвітніх навчальних закладах

 

– Учителі початкових класів, які викладають іноземну мову

 

 

березень

13.03 – 24.03

11 груп

– Директори ЗОШ, які викладають предмети суспільно-гуманітарного циклу

 

– Вихователі ДНЗ (І, вища категорії) – 2 групи

 

– Учителі початкових класів (спеціалісти, ІІ категорія)

 

– Учителі  української  мови  та  літератури  (І,  вища категорії)

 

– Учителі німецької та французької мов

 

– Учителі математики, фізики та астрономії

 

– Учителі трудового навчання, технологій (технічні види праці) та креслення

 

– Вихователі спеціальних ЗОШ-інтернатів та НРЦ

 

– Учителі фізичної культури

 

– Директори (методисти) ПНЗ та керівники гуртків

27.03 – 31.03

– Учителі основ здоров’я «Захисти себе від ВІЛ»

 

– Учителі  початкових  класів,  які  працюватимуть  за новими Держстандартами у 2018 році

 

– Практичні  психологи  з  проблеми  «Навички  кризового консультування та формування стресостійкості»

27.03 – 01.04

– Учителі початкових класів, які викладають інформатику

 

 

квітень

03.04 – 14.04

11 груп

– Заступники   директорів   ЗОШ   з   навчально-виховної роботи,  які  викладають  предмети  природничо-математичного циклу

 

– Завідувачі та вихователі-методисти ДНЗ

 

– Учителі початкових класів зі званням

 

– Учителі початкових класів та вихователі ГПД

 

– Учителі англійської мови (спеціалісти, ІІ категорія)

 

– Учителі математики та економіки

 

– Учителі хімії, біології та екології

 

– Учителі історії, правознавства та суспільних дисциплін

 

– Педагоги - організатори

 

– Учителі - логопеди

 

– Практичні психологи ДНЗ, НВК та НРЦ

 

 

квітень

18.04 – 29.04

– Вихователі ДНЗ (спеціалісти, ІІ категорія) – 2 групи

10 груп

– Учителі початкових класів (І, вища категорії) – 2 групи

 

– Учителі української мови та літератури (спеціалісти, ІІ категорія)

 

– Учителі англійської мови  (І, вища категорії   та учителі зі званням)

 

– Учителі історії та правознавства

 

– Учителі математики, фізики та інформатики

 

– Учителі географії

 

– Учителі  музичного,  образотворчого  мистецтв  та керівники гуртків музично-естетичного напряму

24.04 – 28.04

– Учителі  фізичної  культури з методики викладання футболу

24.04 – 29.04

– Педагогічні  працівники,  які  працюють  в  інклюзивних класах(групах) та здійснюють навчання учнів за індивідуальною формою навчання

 

 

травень

15.05 – 26.05

– Вихователі ДНЗ (спеціалісти, ІІ категорія) – 2 групи

10 груп

– Учителі початкових класів (І, вища категорії)

 

– Учителі початкових класів (спеціалісти, ІІ категорія)

 

– Учителі математики

 

– Учителі інформатики

 

– Учителі хімії, біології та природознавства

 

– Учителі основ здоров’я

 

– Учителі трудового навчання, технологій (класи, що не поділяються на групи) та креслення

 

– Керівники гуртків

29.05 – 02.06

– Практичні психологи та соціальні педагоги з проблеми «Дорослішай на здоров’я»

29.05 – 03.06

– Учителі інформатики з проблеми «Основи бази даних»

 

– Учителі  англійської  мови  з  проблеми  «Сучасна методика та технології викладання англійської мови»

 

 

червень

06.06 – 17.06

– Вихователі груп раннього віку

9 груп

– Учителі початкових класів зі званням

 

– Учителі початкових класів (спеціалісти, ІІ категорія)

 

– Учителі російської мови та зарубіжної літератури

 

– Учителі фізики та астрономії

 

– Учителі географії, економіки та основ здоров’я

 

– Учителі  фізичної  культури  та  предмета  «Захист Вітчизни»

 

– Керівники гуртків декоративно-вжиткового напряму

 

 

– Вихователі  ЗОШ – інтернатів,  гуртожитків  ПТНЗ, санаторіїв, притулків для неповнолітніх

19.06 – 23.06

– Курси  за  програмою  Intel  ®  «Навчання  для майбутнього»

 

– Учителі  початкових  класів,  які  працюватимуть  за новими Держстандартами у 2018 році

 

 

вересень

11.09 – 22.09

– Вихователі ДНЗ (спеціалісти, ІІ категорія)

12 груп

– Вихователі логопедичних груп

 

– Учителі початкових класів (спеціалісти, ІІ категорія)

 

– Вихователі ГПД

 

– Учителі української мови та літератури, російської мови та зарубіжної літератури

 

– Учителі англійської мови (І, вища категорії)

 

– Учителі історії, правознавства та суспільних дисциплін

 

– Учителі математики, фізики та астрономії

 

– Учителі хімії, біології та екології

 

– Учителі трудового навчання, технологій

 

– Учителі  фізичної  культури  та  предмета  «Захист Вітчизни»

 

– Практичні психологи, соціальні педагоги та учителі психології ЗОШ, ПТНЗ, ПНЗ, МНВК

 

 

 

вересень – жовтень

25.09 – 06.10

11 груп

– Директори ЗОШ та МНВК, які викладають предмети природничо-математичного циклу

 

– Завідувачі та вихователі-методисти ДНЗ

 

– Вихователі ДНЗ (І, вища категорії)

 

– Учителі початкових класів, які ведуть класи-комплекти

 

– Учителі  української  мови  та  літератури  (І,  вища категорії)

 

– Учителі англійської мови (спеціалісти, ІІ категорія)

 

– Учителі математики

 

– Учителі інформатики

 

– Учителі хімії, біології та географії

 

– Учителі музичного, образотворчого мистецтв, мистецтва та художньої культури

 

– Керівники  гуртків   музично-естетично   напряму, акомпаніатори та культорганізатори

 

 

жовтень

09.10 – 13.10

– Керівники, заступники керівників та відповідальні особи з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності установ, закладів освіти

 

– Учителі  інформатики  з  проблеми «Підготовка учнів до олімпіад з інформатики та інформаційних технологій»

 

– Учителі  математики  з  проблеми  «Підготовка  учнів до олімпіад»

23.10 – 03.11

11 груп

– Заступники  директорів  ЗОШ  з  навчально-виховної роботи, які викладають предмети природничо-математичного циклу

 

– Музичні керівники та хореографи ДНЗ

 

– Вихователі груп раннього віку

 

– Учителі початкових класів зі званням

 

– Учителі  російської  мови  та  зарубіжної  літератури, художньої культури

 

– Учителі історії, правознавства та суспільних дисциплін

 

– Учителі математики та інформатики

 

– Учителі фізики, астрономії та природознавства

 

– Учителі трудового навчання, технологій (обслуговуючі види праці) та креслення

 

– Шкільні бібліотекарі

 

– Заступники директорів ЗОШ з виховної роботи

06.11 – 10.11

– Курси  за  програмою  Intel  ®  «Навчання  для майбутнього»

06.11 – 11.11

– Учителі, які викладають інформатику у початкових класах

 

 

листопад

13.11 – 24.11

11 груп

– Директори ЗОШ, які викладають предмети суспільно-гуманітарного циклу

 

– Завідувачі та вихователі-методисти ДНЗ

 

– Вихователі ДНЗ (спеціалісти, ІІ категорія) – 2 групи

 

– Учителі початкових класів та вихователі ГПД

 

– Учителі англійської мови (спеціалісти, ІІ категорія)

 

– Учителі історії та правознавства

 

– Учителі хімії, біології та основ здоров’я

 

– Учителі фізичної культури

 

– Директори (методисти) ПНЗ та керівники гуртків

 

– Вихователі  ЗОШ - інтернатів,  гуртожитків  ПТНЗ, санаторіїв, притулків для неповнолітніх

27.11 – 01.12

– Курси  за  програмою  Intel  ®  «Навчання  для майбутнього»

 

– Практичні психологи з проблеми «Навички кризового консультування та формування стресостійкості»

 

– Учителі основ здоров’я «Захисти себе від ВІЛ»

 

– Учителі початкових класів, які викладають інформатику

 

 

грудень

04.12 – 15.12

11 груп

– Заступники  директорів  ЗОШ  з  навчально - виховної роботи, які викладають предмети суспільно-гуманітарного циклу

 

– Вихователі ДНЗ (спеціалісти, ІІ категорія) – 2 групи

 

– Учителі початкових класів (І, вища категорії ) – 2 групи

 

– Учителі  української  мови   та  літератури  (І,  вища категорії )

 

– Учителі математики, фізики та інформатики

 

– Учителі географії та біології

 

– Педагоги-організатори

 

– Практичні  психологи  та  учителі  психології  ЗОШ, ПТНЗ, ВНЗ, ПНЗ, МНВК

 

– Учителі-дефектологи

 

Форма навчання – очно-дистанційна

17.01 - 19.01

 Настановна сесія

03.10 – 04.10

 Залікова сесія

 

- Учителі початкових класів та вихователі ГПД

 

- Учителі російської мови та зарубіжної літератури

 

- Учителі трудового навчання, технологій та креслення

24.01 – 26.01

 Настановна сесія

10.10 – 11.10

 Залікова сесія

 

- Вихователі ДНЗ

 

- Учителі англійської мови

 

- Учителі образотворчого мистецтва

14.02 – 16.02

 Настановна сесія

17.10 – 18.10

 Залікова сесія

 

- Учителі початкових класів та вихователі ГПД

 

- Учителі математики та фізики

 

- Вихователі для супроводу в шкільному автобусі

21.02 – 23.02

 Настановна сесія

24.10 – 25.10

 Залікова сесія

 

- Учителі української мови та літератури

 

- Учителі суспільних дисциплін

 

- Учителі музичного мистецтва

28.02 – 02.03

 Настановна сесія

07.11 – 08.11

 Залікова сесія

 

- Учителі початкових класів та вихователі ГПД

 

- Учителі німецької та французької мов

 

- Учителі географії та економіки

 

 

28.03 – 30.03

 Настановна сесія

21.11 – 22.11

 Залікова сесія

 

- Учителі початкових класів та вихователі ГПД

 

- Учителі основ здоров‘я

 

- Керівники гуртків

11.04 – 13.04

 Настановна сесія

28.11 - 29.11

 Залікова сесія

 

- Учителі української мови та літератури

 

- Учителі екології

 

- Учителі технологій (профільне, професійне навчання)           та креслення

25.04 – 27.04

 Настановна сесія

30.11 – 01.12

 Залікова сесія

 

- Учителі англійської мови

 

- Учителі хімії та біології

 

- Практичні психологи та соціальні педагоги

03.05 – 05.05

Настановна сесія

05.12 – 06.12

Залікова сесія

 

–Учителі початкових класів та вихователі ГПД

 

–Учителі природознавства та екології

 

–                 Учителі фізичної культури та предмета «Захист Вітчизни»

10.05 – 12.05

Настановна сесія

12.12 – 13.12

Залікова сесія

 

–    Вихователі ДНЗ

 

–    Учителі російської мови та зарубіжної літератури

 

–    Учителі математики та фізики

31.05 – 02.06

Настановна сесія

26.12 – 27.12

Залікова сесія

 

–    Учителі початкових класів та вихователі ГПД

 

–    Учителі історії та правознавства

 

–    Учителі хімії та біології

 

Форма навчання – очно-заочна

10.01 – 13.01

 Настановна сесія

21.06 – 23.06

10 груп

 Залікова сесія

 

 

- Вихователі ДНЗ

 

- Учителі початкових класів та вихователі ГПД

 

- Учителі англійської мови

 

- Учителі російської мови та зарубіжної літератури

 

- Учителі математики та фізики

 

- Учителі трудового навчання, технологій

 

- Учителі фізичної культури та предмета «Захист  Вітчизни»

 

- Учителі музичного мистецтва

 

- Керівники гуртків

 

- Педагоги-організатори

05.09 – 08.09

 Настановна сесія

18.12 – 20.12

10 груп

 Залікова сесія

 

- Учителі початкових класів та вихователі ГПД – 2 групи

 

- Учителі української мови та літератури

 

- Учителі хімії та біології

 

- Учителі географії та економіки

 

- Учителі інформатики

 

- Учителі основ здоров’я

 

- Учителі образотворчого мистецтва

 

- Учителі художньої культури, мистецтва

 

- Керівники гуртків

 

Форма навчання – очно-заочна накопичувальна (пролонгована)

12.01 – 30.11

 Термін навчання

 

04.05,       11.10

 Консультації при інституті

 

 

- Учителі початкових класів та вихователі ГПД

 

- Учителі фізичної культури та предмета «Захист   Вітчизни»

09.02 – 21.12

 Термін навчання

 

05.05,      12.10

 Консультації при інституті

 

 

- Учителі фізики та інформатики

 

- Учителі образотворчого мистецтва та художньої культури

 

- Резерв керівних кадрів

Остання зміна: середа 28 грудень 2016 15:56