Gmail

Gmail відноситься до поштових сервісів, які дають можливість безкоштовно створювати та користуватися електронною поштовою скринькою.

Gmail блокує спам, ще до того, як він потрапить до поштової скриньки. Вільний об’єм для поштових скриньок Gmail постійно збільшується. Також існує версія Gmail для мобільних пристроїв. Типи мобільних пристроїв можна продивитись на сторінці http://www.google.com/mobile/mail/index.html

Створення аккаунта Gmail


Крок 1

заходимо на сайт http://gmail.com


Для того, щоб створити аккаунт Gmail cпочатку заходимо на сайт http://google.com.ua і переходимо за посиланням “Gmail” або одразу на сайт http://gmail.comКрок 2

Натискаємо на кнопку “Створити обліковий записВ правій частині вікна є блок роботи з поштою. Натискаємо на кнопку “Створити обліковий записКрок 3

Заповнюємо форму реєстраціїПісля цього відкривається форма реєстрації. В цій формі потрібно вказати Ім’я, Прізвище, бажане ім’я користувача (або логін, тобто ліву частину Вашої майбутньої електронної адреси, наприклад, osvitaonline. Тоді адреса поштової скриньки буде osvitaonline@gmail.com Логін потрібно набирати латинськими літерами без пропусків, можна використовувати числа, підкреслення, дефіси.).


Після цього потрібно двічі ввести пароль (Пароль може містити мінімум 8 символів. Кирилиця і спеціальні символи не допустимі).

Далі потрібно вибрати зі списку таємне питання і дати на нього відповідь. Тепер, якщо ми забудемо пароль від нашої поштової скриньки, то поштовий сервер задасть нам це питання, і якщо ми дамо таку ж саму відповідь, то ми зможемо потрапити у свій аккаунт і відновити пароль. Відновлюючий лист - в цьому полі потрібно вказати Вашу електронну адресу, якщо вона є, тоді Google зможе надіслати пароль на цю адресу. Якщо ж додаткової адреси нема, то просто залишаємо це поле порожнім. Далі вказуємо місце розташування - наприклад, Україна.

В останнє поле потрібно ввести символи, які зображені на малюнку поруч з ним. Ці символи потрібно набирати латинськими літерами. Звичайно, можна ще прочитати умови користування, але цього майже ніхто не робить ;)

Після заповнення всіх полів потрібно натиснути на кнопку “Я погоджуюсь. Створіть мій акаунт”.


Далі натискаємо на кнопку “Перейти до облікового запису” і переходимо за посиланням “Вхідні”.


Практичне завдання

Створити свій власний аккаунт в GMAIL.

Записати (запамятати) логін, пароль та відповідь на контрольне запитання.

Ми потрапили у нашу поштову скриньку.

Спілкування з друзями


Крок 4

натиснути на кнопку “Написати
Для того, щоб надіслати листа потрібно натиснути на кнопку “Написати


Після цього відкриється форма для написання листа. В якій потрібно вказати електронну адресу того, кому ми хочемо надіслати листа, тему нашого листа та текст. До тексту листа можна задавати різні форматування. Листа можна надсилати декільком адресатам одночасно. Для цього потрібно у відповідному полі перерахувати через кому електронні адреси тих, кому ми хочемо надіслати цього листа. До листа можна прикріплювати файли. Для цього потрібно натиснути на посилання “Вкласти файл” та на кнопку “Вибрати”.
Після цього вибрати потрібний файл на комп’ютері.


Для того, щоб надіслати листа потрібно натиснути на кнопку


Крок 5

натиснути на кнопку ““Надіслати””
Надіслати”. Під час написання листа він автоматично зберігається у папку “Чернетки”, яка знаходиться у лівій частині вікна. Якщо натиснути на посилання “Додатково”, то можна переглянути весь список папок (в тому числі і папка “Спам”, куди можуть випадково потрапити і потрібні нові листи).

Якщо Ви працюєте не з свого комп’ютера, то по завершенню роботи з поштою потрібно вибрати пункт меню “Вихід”, попередньо натиснувши на власну електронну адресу у верхній правій частині екрану.Остання зміна: неділя 27 жовтень 2013 21:29