Twitter


twitter - http://twitter.com/ - (Твітер; від англ. twitterцвірінькати, щебетати) - соціальна мережа (мережа мікроблогів), яка дозволяє користувачам надсилати короткі текстові повідомлення (до 140 символів), використовуючи SMS, служби миттєвих повідомлень та сторонні програми-клієнти.

Для реєстрації потрібно заповнити три поля: ім’я та прізвище, електронну адресу та пароль. Після цього необхідно натиснути на кнопку “Регистрация”.У наступному вікні до введених раніше даних пропонується дописати ім’я користувача twitter. Після цього потрібно натиснути кнопку “Создать учётную запись”


У наступному вікні потрібно натиснути кнопку “Далее”.Тепер twitter запропонує з перерахованих категорій вибрати п’ять людей, за повідомленнями яких, будемо стежити. Після цього потрібно натиснути на кнопку “Далее”.Далі пропонується додати до цього списку друзів та знайомих з адресної книги. Після цього потрібно натиснути на кнопку “Готово”.
Для підтвердження електронної адреси на неї буде відіслано відповідного листа.Переходимо за посиланням у цьому листі. І тепер ми отримуємо повний доступ до Твітера.


Якщо клацнути на будь-яке повідомлення, то ми побачимо скільки у нього ретвітів та скільки людей додали його у вибране. К рім того, ми також можемо дати відповідь, ретвітнути або додати у вибране.

Відповісти. Після натискання на кнопку “Ответить” з’являється форма для введення відповіді. Потрібно ввести текст і натиснути кнопку “Твитнуть”Ретвітнути. Після натискання на “Ретвитнуть” з’являється форма для підтвердження, в якій ще раз натискаємо “Ретвитнуть”. Після цього всі, хто слідкує за нами побачать це повідомлення.

Вибране. Натиснувши на “Избранное” ми додаємо це повідомлення до категорії вибране.

Окрім цього ми можемо писати свої власні твіти. Для цього достатньо набрати текст у відповідну форму та натиснути кнопку “Твитнуть”.
Приємного Вам Твітування!!!
Остання зміна: субота 7 вересень 2013 21:42