Створення блогів

Ще одним із способів спілкування в мережі Інтернет є ведення блогу. Ви створюєте власний блог і публікуєте повідомлення. Відвідувачі заходять на Ваш блог, читають повідомлення і залишають коментарі до нього. Після цього Ви залишаєте свої думки до написаного і т.д. Зазвичай блоги публічні і передбачають сторонніх читачів, які можуть вступити у полеміку з автором, але є і блоги для приватного перегляду. Основний зміст блогів - записи (пости), що регулярно додаються і містять текст, зображення або мультимедіа. Для блогів характерні короткі записи відсортовані у зворотньому порядку (останній запис зверху).

blogger - http://www.blogger.com - веб-сервіс для створення блогів.

За допомогою цього сервісу будь-який користувач може швидко і легко завести свій блог, навіть не знаючи мов програмування та не турбуючись про налаштування програмного забезпечення.

Blogger дозволяє автоматизувати (і значно пришвидшити) процес розміщення блогів. При цьому не потрібно створювати програмні коди або встановлювати якесь серверне програмне забезпечення або скрипти.

Blogger дозволяє вибрати, чи буде блог розміщуватись на серверах даного сервісу, або ж автоматично переноситься на хостинг власника блогу за допомогою FTP чи SFTP. Можна також використовувати власне доменне ім’я користувача або створити адресу свого блогу типу http://moyblog.blogspot.com/ Дизайн блогу можна вибрати зі списку готових дизайнів або ж за допомогою вибору окремих елементів створити свій. Оформлення та розміщення блогу при необхідності можна буде змінити.

Blogger

Для створення блогу заходимо на сайт http://www.blogger.com і вводимо ім’я користувача та пароль свого аккаунта google. Потім натискаємо на кнопку “Увійти


Після цього ми переходимо до форми створення блогу. На першій сторінці необхідно заповнити ім’я, яким будуть підписуватись наші публікації, та погодитись з умовами надання послуг.


На другій сторінці потрібно вказати заголовок та адресу блогу. Адреса блогу повинна бути набрана латинськими літерами, без пропусків.


На третій сторінці потрібно вибрати один з запропонованих шаблонів. Тобто, вже розроблений дизайн Вашого блогу! Обираємо шаблон і натискаємо на кнопку “Продовжити”.


Отже наш блог створено. Адреса нашого блогу http://distosvita.blogspot.com Але ми можемо за 10$ придбати спеціальний домен, тобто іншу адресу. Для цього потрібно у розділі “Розширені параметри налаштування” перейти за посиланням “Установити спеціальний домен”. В цьому ж розділі, перейшовши за посиланням “Інструмент імпортування блогів”, можна перенести дані з вже існуючогоблогу в новий.


Після налаштування параметрів переходимо за посиланням “Початок ведення блогів”. З’являється вікно для створення нашого першого повідомлення. Вводимо заголовок повідомлення та його текст, натискаємо кнопку “Опублікувати дописПісля публікації нашого першого повідомлення переходимо за посиланнями “Дивитися блог” або “Переглянути допис”, в результаті чого ми потрапимо на наш блог.


У блогах також можна давати посилання на документи Гугл та інші ресурси.

Остання зміна: неділя 27 жовтень 2013 20:58